Etichetă: victorie

Ciolacu își exprimă felicitările pentru victoria Laburiștilor în alegerile din Marea Britanie. Ce părere are despre Keir Starmer?

Premierul Marcel Ciolacu, preşedinte ⁢al PSD, a transmis felicitări Partidului Laburist din…

fluxuldestiri.ro fluxuldestiri.ro

Anglia se califică cu emoție în sferturile EURO 2024! Victoria cu 2-1 împotriva Slovaciei, după prelungiri

Selecționata Angliei a reușit să se califice ⁢în sferturile de‌ finală ⁢ale…

Victorie de necontestat la Curtea Supremă a SUA: Interdicție totală pentru agresorii violenței domestice de a poseda arme

Administrația Biden a obținut o victorie importantă în fața Curții Supreme a…

EURO 2024: Italia triumfă în fața Albaniei cu scorul de 2-1. Recordul pentru cel mai rapid gol din istoria Europenelor este stabilit de albanezi

Italia, echipa care ⁤deține​ titlul de campioană europeană în ‌exercițiu,⁢ a învins…

George Tuță: Victorie clară în Sectorul 1. Nicio îndoială rezonabilă de fraudă

Candidatul PNL la Primăria⁢ Sectorului ‌1, George Tuţă, a ‌afirmat marţi că…

Trei candidați din Buzău au obținut victoria în alegerile locale cu un scor perfect de 100%

Trei primari‍ din județul Buzău au fost aleși cu un procentaj de…